Hakkımızda

MMT Güvenlik firması olarak güvenlik teknolojilerini güncel ürünlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak üzere kurulduk. Dünya markası olma hedefimize emin adımlarla ilerlerken geçmişten gelen ahlak anlayışımızı bugünün teknolojileriyle bütünledik. Benzersiz ürün yelpazemizle müşterilerimizin daima hizmetinde olmak bizim en büyük mutluluğumuz olmuştur. Ekibimiz tercih etmiş olduğunuz farklı kamera sistemleri ile istediğiniz her alanda uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip sistemler üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Özel sektör ve kamuda birçok projeler gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirdiğimiz projelerde halen müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Sahip olduğumuz üstün hizmet anlayışımız ile müşterilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Başlıca verdiğimiz hizmetler;

Kamera sistemleri satışı ve montajı,

Hırsız alarm sistemleri satışı ve montajı,

Yangın alarm sistemleri satışı ve montajıdır.

Güvenlik Kamera Sistemleri kapsamında CCTV ve IP gelişmiş teknolojileri Retro Güvenlik, Dahua, Haikon, Hawkcam’i markalarıyla yangın sistemlerinde ise Finder ve Code markaları ile genç, dinamik, deneyimli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Hazır paketler, mobil araç sistemleri, güvenlik kameraları, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri vs. daha birçok ürün ve sistemlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

MMT Güvenlik, sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını iş gücüne çevirmektedir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak ve günlük yaşantınızı kolaylaştırmak adına, ev ve iş yerlerinde sevdikleriniz ile birlikte güvenle yaşayacağınız bir ortam yaratmaktır. Her zaman sizin için sisteminize uygun işletim ile firmanızın koşulsuz devamlılığı süreçlerini bilerek içiniz rahat işinizi kesintisiz yönetebilirsiniz.


VİZYONUMUZ

MMT Güvenlik, kurulduğu günden bugüne kadar öncellikle küresel pazarda yarattığı değerler ile büyümeyi, gelişmeyi, paylaşmayı ve stratejik bir ortaklık olarak güven duyulan çevreye ve insana duyarlı, yenilikçi bir firma olmayı vizyonu haline getirmiştir. Sektörümüzde en kaliteli marka olmak, dış piyasada pazar payımızı artırmak. Hem uluslararası hem de ulusal kalite standartlarına uygun çözümler sunarak ürün kalitesini sürekli yükseltmek.


MİSYONUMUZ

MMT Güvenlik, verdiği hizmetlerle elektronik teknolojileri ve güvenlik sistemi entegrasyonu alanında; Türkiye başta olmak üzere yurt dışındaki müşterilerine de katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilir ürünler ve güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak misyonunu Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini arttırarak ulaşan bir güvenlik şirketi olmayı misyonu haline getirmiştir.